Targi POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL Poznań
Wrzesień 25, 2017
Targi FAST TEXTILE w Nadarzynie
Listopad 21, 2017

Stoisko firmowe ANDROPOL S.A. na 25 Międzynarodowych Targach Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA GASTROFOOD

  • Targi w Krakowie Sp. z o.o.
  • ul. Galicyjska 9, Kraków
  • HALA WISŁA stoisko B46
  • Od 15.11.2017 do 17.11.2017

Za nami 25 edycja Międzynarodowych targów Horeca w Krakowie. Wysoką rangę imprezy targowej zapewnili Organizatorzy, Targi w Krakowie. Pozytywnie zaskoczyła nas ilość osób zainteresowanych naszą ofertą, a komentarze chwalące jakość naszych tkanin dodatkowo motywowała nas do pracy.
Nasze stoisko najliczniej odwiedzili Klienci biznesowi. Doceniamy fakt, iż nasza firma cieszy się uznaniem i zaufaniem, i że zamówienia na nasze produkty nie ustają. Wprowadzona, nowa oferta tkanin specjalistycznych, odpornych na zaplamienia, cieszy się największym zainteresowaniem. Dodatkowo Klienci wyrażają pozytywne opinie na temat kolorowych ręczników barwionych kadziowo. Ręczniki te nadają się do użytku zarówno w hotelach jak i ośrodkach SPA, gdyż mogą być prane w wysokich temperaturach.
Targi zawsze były najlepszą formą prezentacji naszych produktów na rynku Horeca. Z roku na rok nasza firma, dzięki targom właśnie, zyskuje uznanie i nowych Klientów. Dobra passa trwa! Do zobaczenia na przyszłorocznej edycji Horeca Gastrofood Kraków!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *