POLSKI

PRODUCENT
TKANIN


W skład ANDROPOL S.A. wchodzą dwa zakłady produkcyjne: tkacki w Andrychowie, oraz wykończania tkanin w Białymstoku. Oddział andrychowski posiada krosna rapierowe, wyposażone w maszynki nicielnicowe, co umożliwia produkcję praktycznie każdego rodzaju tkanin, w zakresie szerokości od 50 do 320 cm.
Posiadamy bogate doświadczenie w tkaniu i wykończaniu tkanin w różnych składach surowcowych, od włókien naturalnych, jak bawełna, wiskoza, len, itp., poprzez poliestry, aż do poliamidów, meta-aramidów, oraz para-aramidów , takich jak Kevlar. Przerabiamy również włókna ciągłe. Zakład wykończalniczy w Białymstoku świadczy usługi wykończalnicze w zakresie bielenia, barwienia, drukowania, apretowania, oraz powlekania tkanin o różnych składach surowcowych.
ANDROPOL S.A., firma o ponad 100-letnim doświadczeniu, jako jeden z nielicznych zakładów na świecie, oferuje tkaniny barwione i drukowane barwnikami kadziowymi i zawiesinowo-kadziowymi, charakteryzującymi się bardzo wysokimi trwałościami wybarwień.
Wysoka jakość produkowanych przez nas tkanin sprawia iż, od lat firma ANDROPOL S.A. cieszy się zaufaniem i współpracuje z takimi renomowanymi firmami jak: PBI, DuPont (Kevlar, Nomex), INVISTA (Cordura), SPG Prints, BEZEMA CHT, DyStar, itp.
.

ANDROPOL POLSKI PRODUCENT TKANIN


Dowiedz się więcej o naszej firmie - zapisz się na newsletter!
 

 
military2
horeca2
sweet2
proline2
casual2