Targi FAST TEXTILE w Nadarzynie
Listopad 21, 2017

Największe targi HoReCa w Europie – Intergastra Stuttgart 2018

  • Landesmesse Stuttgart GmbH
  • Messepiazza 1, 70629 Stuttgart
  • STAND 4A85
  • Od 15.02.2018  do 19.02.2018

Firma  Andropol S.A. wzięła udział w tegorocznej edycji targów INTERGASTRA, które odbyły się w dniach 3.02 -7.02.2018. w Stuttgarcie. Tym samym, zaznaczyła swoją obecność w gronie liczących się firm, działających w sektorze Horeca na terenie Europy. Poszukując nowych możliwości eksportowania swoich towarów na rynki państw sąsiadujących firma stara się docierać do potencjalnych klientów również w bardziej bezpośredni sposób. Targi dają możliwość zainteresowanym, zapoznania się z ofertą w szerszym zakresie, niż zazwyczaj jest to możliwe poprzez codzienne kontakty mailowe, w jednym czasie i miejscu można zobaczyć, dotknąć wiele  produktów równocześnie, wyjaśnić pojawiające się wątpliwości.

Każdy rynek zbytu posiada swoje specyficzne właściwości, których poznanie ma wpływ na późniejszą współpracę handlową.  Elementy edukacyjne w czasie trwania tragów, występują  zarówno po stronie odwiedzających jak i  firm prezentujących się na stoiskach.

Targi w Stuttgarcie były doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy na temat rynku środkowo-europejskiego, zasad budowania partnerstwa pomiędzy tamtejszymi firmami oraz rozpoznania oczekiwań klientów.

Pozwoliły także na bezpośrednią konfrontację w zakresie prezentacji towarów i  wyciągnięcie konstruktywnych wniosków w tym zakresie na przyszłość.

Firma Andropol bogatsza o zdobyte doświadczenia będzie mogła z pewnością poszerzyć grono swoich odbiorców zagranicznych, którzy dzięki naszemu uczestnictwu w tak ważnych targach dla branży hotelarskiej, mogli odnieść słuszne wrażenie, że firma z Polski ANDROPOL jest  marką na którą „warto postawić”.

Sylwia Kaliwoszka-Dzierżawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *