Targi WARSAW HOME EXPO Nadarzyn
Wrzesień 12, 2017
25 Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA GASTROFOOD
Listopad 21, 2017

Firma ANDROPOL S.A. na Międzynarodowych Targach Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL

  • Międzynarodowe Targi Poznańskie
  • ul. Głogowska/14, Poznań
  • HALA 6, stoisko 32
  • Od 25.09.2017 do 28.09.2017

Po raz kolejny firma Andropol S.A. gościła na targach poznańskich. Prezentujemy tu nasze wyroby z sektoru HORECA – konfekcję pościelową, prześcieradł, ręczniki i szlafroki hotelowe i SPA, kapcie, obrusy i bieżniki, oraz serwetki resturacyjne.

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL są dla branży HoReCa najlepszym źródłem wiedzy na temat nowatorskich rozwiązań, zarówno tych sprzętowych, jak i koncepcyjnych. Ekspozycja naszych wyrobów na targach nie ograniczała się jedynie do pokazania klasycznych wzorów konfekcji pościelowej czy ręczników. W tym roku pokazaliśmy również kolekcję kolorowych ręczników Hotel SPA. Barwione kadziowo ręczniki są odporne na wysoką temperaturę prania, a przez to długo zachowują intensywny kolor.

Polagra Gastro i Invest Hotel to targi HoRECa, podczas których nasze stoisko odwiedzają nie tylko zaproszeni przedstawicie firm hotelarskich. W bogatej ofercie firmy Andropol znajdują się też tkaniny specjalistyczne, odporne na zabrudzenia i wysokie temperatury. Dodatkowo prezentujemy ofertę tekstylii domowych. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych naszymi produktami, w szczególności menedżerów restauracji, przedstawicieli obiektów hotelarskich, a także kucharzy i szefów kuchni. Czekamy na Państwa w hali nr 6, stoisko 32.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *