Targi POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL Poznań
Wrzesień 25, 2017

WARSAW HOME EXPO 2017

Firma ANDROPOL S.A. na międzynarodowych targach wyposażenia wnętrz

  • PTAK Warsaw Expo
  • Aleja Katowicka 62, Nadarzyn
  • HALA E, stoisko 12
  • Od 06.10.2017 do 08.10.2017

II Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home to przede wszystkim miejsce pokazowe najnowszych trendów wzornictwa polskich designerów, projektantów wnętrz, biur projektowych, artystów i miłośników najlepszego wzornictwa użytkowego oraz prezentacji najnowszej oferty całej branży. Firma Andropol S.A. prezentuje na targach w Nadarzynie ofertę aż trzech swoich marek: Andropol SWEET HOME i tekstylia domowe, Andropol CASUAL z tkaninami odzieżowymi i obiciowymi, oraz Andropol HORECA prezentujący asortyment tekstylii hotelowych.

Oferta marki Andropol SWEET HOME zainteresuje każdego zwiedzającego. Duży wybór kolorowych pościeli, prześcieradeł, ręczników i szlafroków przyciąga wzrok. W tym roku na naszym stoisku pojawią się wzory geometryczne, z przewagą odcieni czerni i bieli, pastelowych odcieni szarości i różu. Na Targach Warsaw Home Expo będą miały premierę tekstylia domowe z bożonarodzeniowymi motywami. W tej kolekcji dominują ciepłe czerwienie, chinkowe zielenie, oraz ciepłe szarości, co świetnie koresponduje z resztą kolekcji.

Marka Andropol CASUAL zaprezentuje najnowsze wzory tkanin odzieżowych i obiciowych. W kolekcji znajdą się najnowsze trendy wzornictwa takie jak kolorowe i wibrujące motywy folkowe, egzotyczne motywy roślinne i zwierzęce, nawiązujące do motywu dżungli. Dodatkowo zaprezentujemy delikatne i pastelowe wzornictwo tkanin dziecięcych. Całość kolekcji zamykają tkaniny obiciowe. Tu dominuje motyw abstrakcyjny i geometryczny, o mocnym konturze i odważnym kolorze.

Oferta Andropol HORECA stawia na ponadczasowe, klasyczne wzornictwo. W asortymencie tej marki znajdą Państwo pościel, prześcieradła, szlafroki i ręczniki, a także obrusy i ściereczki resteuracyjne, przeznaczone do hoteli, pensjonatów i restauracji. Choć w kolorystyce dominuje elegancka biel, firma Andropol postanowiła zaprezentować kolorową ofertę ręczników HOTEL SPA, która znakomicie dopełnia ekspozycję.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasze stoisko, hala E, stoisko nr 12.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *